<ul>Ebooki <li>Psychologia <li>Relacje międzyludzkie <li>Samodoskonalenie <li>Języki obce <li>Szybkie czytanie i nauka <li>Przedsiębiorczość <li>E-biznes <li>Własna firma <li>Prawo <li>Zdrowie <li>Seks i ciąża <li>Zdrowe odżywianie <li>Zdrowie dzieci <li>Darmowe ebooki

Ebooki - Wybrane pozycje

Internet w praktyce

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci lub wnuki nie mówiły Ci, że jesteś zacofany...
Hamulce sukcesu

Drukuj Email

Jesteśmy zarejestrowanym partnerem wydawnictwa elektronicznego Złote Myśli za pośrednictwem którego można zakupić ebooki.

Strona ta powstała z myślą o Tobie, aby wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości związane z serwisem Złote Myśli. Zanim wyślesz do nas zapytanie, proszę Cię o sprawdzenie, czy nie ma już udzielonej na nie odpowiedzi. Zaoszczędzisz sobie dzięki temu czas oczekiwania na odpowiedź, a my nie będziemy musieli odpisywać po raz kolejny na to samo pytanie :-)

  • Czym są Złote Myśli?

Złote Myśli, to nowatorskie wydawnictwo elektroniczne, zajmujące się wyłącznie elektronicznymi publikacjami (ebookami), o tematyce związanej z samodoskonaleniem, sukcesem, motywacją, psychologią. Wszystko, czego potrzebujesz, aby być bliżej sukcesu.

  • Czym są ebooki?

Ebooki to elektroniczne publikacje. Książki w postaci specjalnie przygotowanych plików komputerowych, które można otwierać na dowolnym komputerze.

  • W jakim formacie są ebooki?

Ebooki wydawane w Złotych Myślach są w postaci plików komputerowych w formacie PDF firmy Acrobat. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy format, a zarazem dający największe możliwości - zapewnia on największą jakość eBooków, a także dużą uniwersalność - można go otworzyć na większości systemów operacyjnych różnych platform sprzętowych.

  • Czy do otwierania ebooków jest potrzebny jakiś program?

Tak, ebooki w formacie PDF otwiera się w darmowym programie Acrobat Reader w wersji przynajmniej 7.0. Program w wersji 8.0 można ściągnąć tutaj.

  • Czy Wasze ebooki są dostępne w księgarniach?

Nie, posiadamy wyłączność na wydawane przez nas publikacje, a w związku z tym, że zajmujemy się wyłącznie ebookami, są one dostępne tylko w wersji elektronicznej (lub wydruku cyfrowego na żądanie) i możliwe do zakupu wyłącznie poprzez serwis Złote Myśli.

 
Reklama

Reklama